WordFest: With Friends 8.4 APK (MODs, Unlimited Money) Hack Download for android

WordFest Arkadalarla Kelime Oyunu 1.6 APK MODs Unlimited Money Hack Download for android

WordFest: Arkadaşlarla Kelime Oyunu Download .APK Hacked/MODs for Android

All Apps Download For Android (MODs, Unlimited Money) Hack Apk of WordFest: Arkadaşlarla Kelime Oyunu file
Playstore id = com.unicostudio.wordfest

WordFest: Arkadaşlarla Kelime Oyunu Information

Version 1.6
Developed by Camel Games, Inc
Size 46MB
uploaded by https://2filehippo.com
Updated 2021-03-29
Required APP Android 4.4+
Totall Download 10,000+

What Is New

Bugs Fixed.
Modded new feature.

DOWNLOAD

Total votes:

WordFest: Arkadaşlarla Kelime Oyunu 1.6 APK (MODs, Unlimited Money) Hack Download for android S-E-L-A-M! Senin de aran kelimelerle bizim kadar iyiyse, seni Türkiye’nin en yeni ve yaratıcı kelime oyununu oynamaya davet ediyoruz!

El emeği göz nuru grafikleriyle aynı anda tam 20 taneye kadar oyun açma mı dersin, yoksa rakiplerinle muhabbetin tadına varma mı, sıkıldım dersen farklı zorluk seviyeleri olan Solo oyun modu mu, emin ol ne arıyorsan hepsi bu oyunda var! Laf aramızda İngiltere Kralı, rahmetli Başkan Kennedy, Taçsız Kral Pele, Backenbauer, kaleci Mayer, Nadia Komanaçi, Brigitte Bardot, Fenerbahçeli Cemil… hepsi bu kelime oyunun hastası :)) Bir sen eksiksin, haydi ne duruyorsun! Hem eğlen hem de bilgi dağarcığını zenginleştir!

Kelime Bulmaca: Yeni Kelime Oyunu’nun Özellikleri
● İster misafir olarak oyna istersen de Facebook veya e-mail ile kaydol, istediğin cihazdan oyna!
● Oyunu her gün oynayarak beyin egzersizi yap!
● Göz alıcı grafikler ve animasyonlar ile kelime oyunu oynamanın zevkini çıkar!
● Hamle süresini tüm oyuncularımızın günlük işlerini aksatmayacak ve strese sokmayacak şekilde 36 saat olarak belirledik. Dilediğin zaman dilediğin yerde oyna. Ama beklemek istemezsen 20 taneye kadar oyun açabilirsin!
● Hamle puanlarını belirlemek için ekstra bir şey yapmana gerek yok, ücretsiz olarak yapacağın ve yapmayacağın tüm hamle puanları hesaplansın!
● Kendinin ve rakibinin ayrıntılı istatistiklerini gör!
● Torbada kalan harflere rahatça bak, stratejini ona göre belirle!
● Senin için en uygun adaylar otomatik olarak öneri olarak önüne gelir, istediklerinle oyun aç!
● Oyun oynadığın kişilerle sohbet et, yeni arkadaşlıklar kur.

Solo Meydan Okuma
Bu modda farklı zorluk seviyelerinde 5 adet yapay zekayla beklemeden maç yapabilirsin. Oyuncular hızlı bir şekilde hamle yapacağı için hiç sıkılmayacaksın! 5. seviyedeki oyuncuyu yenebilecek misin gerçekten merak ediyorum!

Ayrıca oyuna bir defa girdikten sonra internetinizin çekmediği yerlerde ve durumlarda solo oyun modunu dilediğinizce çevrimdışı (offline) olarak oynayabileceksiniz.

Oyunumuzun bu sürümü sadece merhaba demek için. Kendi tarzını yansıtacak benzersiz harf stilleri, göz alıcı çerçeveler, muhteşem animasyonlar ve herkesin oyun zevkine uyacak yeni oyun modlarımız çok yakında sizlerle buluşacak. Çeşitli hediyelerle dolu turnuvalar, oyun oynamanızı kolaylaştıracak çeşitli güçlendiriciler, takım kurma ve takım turnuvaları gibi özellikler de oyunumuza eklenecek özelliklerden sadece birkaçı.

Oyunla ilgili görüş ve önerileriniz ve de güzel yorumlarınız oyunu herkes için daha güzel hale getirmek için bizi motive edecektir.

Bu maceraya bir an önce başlamak için hemen oyna!
En iyi oynayan kazansın!
HELLO! If you also with us until i searched words, we invite you to play the latest and innovative word game in Turkey!

Do you want to open up to 20 games at the same time with handcrafted graphics, do you want to enjoy the conversation with your opponents, if you say bored, the Solo game mode with different difficulty levels, be sure what you are looking for is all in this game! Here is the King of England among us, the late President Kennedy, the Crownless King Pele, Backenbauer, goalkeeper Mayer, Nadia Komanaçi, Brigitte Bardot, Fenerbahce Cemil … they are all sick of this word game :)) You are missing, now what are you waiting for! Have fun and enrich your knowledge!

Word Puzzle: Features of the New Word Game
● Play as a guest or sign up via Facebook or e-mail, play on any device!
● Train your brain by playing the game every day!
● Enjoy word game play with stunning graphics and animations!
● We have determined the duration of the move as 36 hours, without disrupting and stressing the daily work of all our players. Play anywhere, whenever you want. But if you don’t want to wait, you can open up to 20 games!
● You don’t need to do anything extra to determine the move points, all your move points for free and all you don’t do will be calculated!
● See detailed statistics of yourself and your opponent!
● Look comfortably at the remaining letters in the bag, choose your strategy accordingly!
● The most suitable candidates for you will automatically appear as suggestions, open games with those you want!
● Chat with the people you play with, make new friends.

Solo Challenge
In this mode, you can play matches with 5 artificial intelligence at different difficulty levels without waiting. You will never get bored as the players will move quickly! I really wonder if you can beat the level 5 player!

In addition, once you enter the game, you will be able to play the solo game mode offline whenever you want, in places and situations where your internet does not catch.

This version of our game is just to say hello. Unique letter styles to reflect your own style, eye-catching frames, gorgeous animations and our new game modes to suit everyone’s gaming taste will be available soon. Tournaments full of various gifts, various boosters to make it easier to play, team building and team tournaments are just a few of the features that will be added to our game.

Your opinions and suggestions about the game as well as good comments will motivate us to make the game better for everyone.

Play now to get started on this adventure!
May the best player win!
Solo oyun modunu çevrimdışı (offline) oynamayabilme özelliği eklendi. Oyuna bir defa kayıt olduktan sonra internetinizin çekmediği yerlerde de solo oyun modundaki oyuncularla istediğiniz gibi oynayabileceksiniz.
Çeşitli hatalar giderildi.

Article By :