TRT Ege ile Gaga Bulmaca APK (MODs, Unlimited Money) Hack Download for android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TRT Ege ile Gaga Bulmaca APK MODs Unlimited Money Hack Download for android

TRT Ege ile Gaga Bulmaca Download .APK Hacked/MODs for Android

All Apps Download For Android (MODs, Unlimited Money) Hack Apk of TRT Ege ile Gaga Bulmaca file
Playstore id = com.trtcocuk.egeilegagabulmaca

TRT Ege ile Gaga Bulmaca Information

Version
Developed by Camel Games, Inc
Size 46MB
uploaded by https://2filehippo.com
Updated
Required APP
Totall Download 500,000+

What Is New

Bugs Fixed.
Modded new feature.

DOWNLOAD

Total votes:

TRT Ege ile Gaga Bulmaca APK (MODs, Unlimited Money) Hack Download for android Ege ile Gaga nesnelerin peşinde, ama bu sefer senin yardımına ihtiyaçları var. Yapman gereken şey çok kolay: Noktaları birleştirmek! Hayvanları, meyveleri, araçları ve daha birçok nesneyi bulmak için sayıları takip et ve noktaları bir araya getir. Ege ile Gaga Bulmaca’yla hayal dünyanı zenginleştir ve görsel hafızanı geliştir. Resim ve çizim yapma yeteneğini geliştir, eğlencenin ve öğrenmenin tadını doyasıya çıkar. Haydi, dedektifler işbaşına!

KAZANIMLAR
El-göz koordinasyonu
Sıralı yönerge takibi
İnce motor gelişimi
Sayıları öğrenme
Resim tamamlama

3-5 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN EGE İLE GAGA BULMACA
Ege ile Gaga’ya yardım et, sayıları takip, noktaları birleştir ve nesneleri ortaya çıkar. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar. Reklamsız ve güvenli içerik. Eğlenceli ve eğitici.

AİLELER İÇİN EGE İLE GAGA BULMACA
Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirmek, hayal gücü dünyalarını zenginleştirmek ve merak duygularını artırmak için tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Ege ile Gaga Bulmaca’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI
Kişisel veri güvenliği ciddiye aldığımız bir konudur. Uygulamamızın hiç bir kısmında reklam veya sosyal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.
Gaga object pursuit of the Aegean, but this time they need your help. you have to do is very simple: to combine Points! Animals, fruits, followed by the number to locate the vehicle and many more objects and points together. Gaga Bulmaca’yl enrich the imagination of the Aegean and improves visual memory. Painting and developed the ability to draw, enjoy the fun and learning to the full. Come on, detectives return to work!

GAINS
Hand-eye coordination
Sequential follow the instructions
Fine motor development
learning numbers
complete picture

GAGA THE PUZZLE FOR CHILDREN BETWEEN 3-5 EGE
Gaga to help with the Aegean, the number of follow-up, connect the dots and reveal objects. screens designed for easy playable and children. Ad-free and secure content. Fun and educational.

EGE GAGA FOR FAMILIES WITH PUZZLE
Children develop hand-eye coordination, enhance their imaginations and have been designed to increase the sense of wonder. It was developed in conjunction with child psychologists and teachers. quality along with the children’s families are designed to be able to spend a fun and educational time. This is why it is recommended to play with your child. In this way, more and benefit from Gaga puzzle with your child If you will allow your child more fun.

PRIVACY POLICY
We take seriously the personal data security is an issue. There is no guidance on the application of any part of our advertising and social media channels.
İkon güncellemeleri yapıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *